معاون خدمات شهری شهرداری سبزوار گفت: نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش باران در سبزوار در آماده باش کامل در آمده اند و برای رفع خطرات احتمالی در سطح معابر استقرار یافته اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، سعیدرضا فصیحی با بیان اینکه بارندگی‌ها در سبزوار از شب گذشته آغاز شده، اظهار داشت: شهرداری با توجه به هشدارهای هواشناسی از روزهای گذشته تمهیداتی را برای این موضوع اندیشیده است.

وی افزود: در بارش‌های شب گذشته کانال‌های اساسی برای آبگرفتگی های معابر هیچ مشکلی نداشتند و تحت کنترل بودند.

معاون خدمات شهری شهرداری سبزوار با اشاره به انهار فرعی و بروز مشکلات احتمالی بیان کرد: بعضا به واسطه برخی مشاغل و بی‌دقتی برخی از شهروندان، در انهار و شبکه‌های فرعی زباله ریخته می‌شود و آبگرفتگی‌هایی اتفاق می‌افتد.

او تصریح کرد: با توجه به اعلام هواشناسی در خصوص بارندگی‌ها تمام ستاد مدیریت بحران شهرداری در آمادگی کامل هستند، امیدوارم بتوانیم همانند گذشته از بروز هر گونه مشکل جدی جلوگیری کنیم.‌

فصیحی با بیان اینکه شب گذشته به صورت موردی در برخی از معابر آبگرفتگی موقتی ایجاد شد، اظهارداشت: البته این مهم با حضور نیروهای خدمات شهری سریعا رفع آبگرفتگی شد.

او گفت: شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه حادثه مترقبه بر اثر بارش ها، با سازمان آتش‌نشانی سبزوار با شماره ۱۲۵ و یا اتاق بی‌سیم شهرداری سبزوار با شماره ۴۴۲۲۱۹۶۵ تماس بگیرند.