معاون خدمات شهری شهرداری سبزوار گفت: در پی تغییرات جوی پیش رو و هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی استان نیروهای عملیاتی خدمات شهری و ستاد بحران شهرداری در آماده باش کامل قرار دارند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، سعیدرضا فصیحی افزود: باتوجه به صدور اطلاعیه سطح نارنجی اداره کل هواشناسی و اعلام هشدار درباره افزایش سرعت وزش باد ( شدید تا خیلی شدید)، افزایش ابرناکی، بارش‌های پراکنده و همچنین کاهش دما، در حال حاضر همه امکانات و نیروهای سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی ، مدیریت پسماند ، فضای سبز و سازمان عمران و بازآفرینی و همچنین اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری در حالت آماده باش هستند.

وی بیان کرد: در راستای پیشگیری از وقوع هر گونه آبگرفتگی و سیلاب احتمالی برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور فراهم کردن تمهیدات مورد نیاز صورت پذیرفته تا شهروندان در حین و بعد بارندگی‌ها با مشکل روبرو نشوند.

او تاکید کرد: از شهروندان درخواست می شود از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل بر اثر بارش ها ، با سازمان آتش‌نشانی سبزوار با شماره ۱۲۵ و یا با اتاق بی‌سیم شهرداری سبزوار با شماره های ۱۳۷ و ۴۴۲۲۱۹۶۵ تماس بگیرند.