آموزش‌محوری و تخصص در راس برنامه‌های حوزه آموزش و پژوهش شهرداری سبزوار

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ photo_2017-03-15_12-08-44

عملكرد موفق واحد آموزش و پژوهش شهرداري سبزوار مورد تقدير معاون سياسي امنيتي استانداري و مديركل دفتر امور شهري و شوراي هاي استانداري خراسان رضوي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، ۴ سالي است كه شهرداري سبزوار در حوزه آموزش و پژوهش رتبه برتر استان را از آن خود مي كند، امسال انيز ين واحد با آموزش تعداد ۵۸ هزار و ۳۳۳ نفر از كاركنان شهرداري سبزوار، سازمان هاي تابعه و ديگر شهرهاي استان، باز هم موفق به كسب اين رتبه شد بطوري كه اين مهم مورد تقدير آقايان حسيني معاون سياسي امنيتي استانداري و علوي مقدم مديركل دفتر امور شهري و شوراي هاي استانداري خراسان رضوي قرار گرفت.

مسئول واحد آموزش شهرداري سبزوار شهرداري سبزوار در اين رابطه گفت:  نیازسنجی‌های آموزشی پرسنل در آغاز هر سال انجام می‌شود و در ادامه به‌صورت مستمر جلسات آموزشی را برگزار شده تا بتوانیم خدمات‌دهی را به میزان قابل‌توجهی افزایش دهیم چراکه شهرداری یکی از بزرگ‌ترین و پرمراجعه‌کننده‌ترین مجموعه‌های اداری شهری است.

سيدرضا كوشكي با اظهار اينكه امسال با جديت بيشتري دوره‌های آموزشی و تخصصی برای شهرداری‌ سبزوار و شهرداري هاي تابعه برگزار کردیم، بيان كرد: در سال جاري بيش از ۵۸ هزار نفر به مدت ۵۸۱ هزار و ۱۲۸ هزار نفر ساعت آموزش هاي لازم و تخصصي را ديده اند كه پس از پايان هر دوره براي آنان گواهينامه معتبر نيز صادر شده است.

وي گفت: آموزش‌محوری و تخصص در راس برنامه‌های ما در شهرداری سبزوار می‌باشد، چراكه اعتقادمان بر این است که هرقدر این  مهم را تحقق و تعمیم دهیم، در مقابل نتیجه  مطلوب‌تری در درون مجموعه و حتی سطح شهرستان حاصل می‌شود.

 

 

 

 

photo_2017-03-15_12-10-19 photo_2017-03-15_12-09-58 photo_2017-03-15_12-10-10
shora_logo