رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سبزوار از احداث یک باب مدرسه ابتدایی  ۸ کلاسه در خیابان بهاران محله هدف نیروگاه این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، مجید استیری با اعلام این خبر افزود: ستاد باز آفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف تمام تلاش خود را جهت توانمندسازی و بازآفرینی ۱۰ محله سکونت گاه های غیر رسمی سبزوار انجام داده تا این محلات به حد متوسط از امکانات شهری برسند .

وی اظهار کرد: در این راستا ستاد بازآفرینی، برابر برنامه اقدام، احداث یک باب مدرسه ۸ کلاسه در محله نیروگاه را در دستور کار قرار داد که امید است تا اوایل پاییز سال جاری به بهره برداری برسد .

استیری همچنین بیان کرد: این مدرسه ی در حال ساخت با زیر بنای ۶۸۳ متر مربع در دو طبقه و به وسعت ۱۶۰۰ متر مربع توسط اداره راه و شهرسازی واگذار گردیده و اعتبار این مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز، فرمانداری و اداره کل نوسازی مدارس استان به مبلغ ۹۰۰میلیون تومان تامین شده است.

او گفت: با پیگیری های مستمر ستاد بازآفرینی و سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و مساعدت های شهرداری سبزوار پروانه رایگان دریافت تا امر بازآفرینی در این محله تسهیل و خدمات رسانی به ساکنین ادامه یابد.