رئیس اداره درآمدهای عمومی شهرداری سبزوار گفت: مراسم قرعه کشی جشنواره شهر زندگی هفت، روز جمعه ۲۴ شهریور ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، موسی الرضا یزداد در این رابطه افزود: کلیه شهروندانی که از تاریخ اول فروردین ماه سال جاری اقدام به پرداخت قبوض چهارگانه ( نوسازی‏ صنفی‏ پسماند و خودرو) خود از طریق سامانه بانک شهر و سایر بانک ها طرف قرار داد واریز نموده اند در این مرحله از قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

وی با بیان اینکه شهروندان تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۲  شهریورماه فرصت دارند در مرحله هفتم جشنواره شهر زندگی شرکت کنند، اظهار کرد: در این مرحله از جشنواره نیزهمشهریان مانند دوره های قبل در ازای پرداخت هریک از قبوض چهارگانه نوسازی، پسماند، صنفی و خودرو علاوه بر دریافت یک برگه قرعه کشی خودرو، یک برگ فیش قرعه کشی جوایز نقدی و غیر نقدی نیز دریافت خواهند کرد.

یزداد اضافه کرد: برای هفتمین مرحله جشنواره“ شهر زندگی“۳ دستگاه خودرو پراید و صدها جوایز ارزنده دیگر برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

او از شهروندان سبزوار خواست پس از پرداخت قبوض خود،  بعد از ۲۴ ساعت به آدرس اینترنتیSABZEVAR.IR مراجعه و ثبت مشخصات رسید اینترنتی برگه قرعه کشی را دریافت نمایند.

گفتنی است جشنواره شهر زندگی به منظور مشارکت بیشتر شهروندان در توسعه شهر و بهره مندی یکسان از مشوق های مالی  توسط شهرداری در حال اجراست.