مدیر ارتباطات شهرداری سبزوار از تعیین اماکن تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، محمد اختریان افزود: برای حفظ زیبایی منظر شهری، برقراری نظم و انضباط در محیط شهری و پیشگیری از نصب اقلام تبلیغاتی انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی روی دیوار و مکان‌های عمومی و دولتی، مبلمان شهری، تابلوها و درختان گونی‌هایی در ۱۹ نقطه از سطح شهر نصب شده است.

وی بیان کرد: نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها مجاز هستند در ۱۹ نقطه تعیین شده نسبت به الصاق عکس و پیام های تبلیغاتی خود اقدام کنند.

او اظهار داشت: از طرفداران داوطلبان انتخابات می‌خواهیم با توجه به قوانین انتخابات از نصب پوستر و اقلام تبلیغی در مکان‌های غیرمجاز خودداری و فقط در مکان های تعیین شده اقدام به نصب پوستر و اقلام تبلیغی نامزد مورد نظر خود کنند.

اختریان با اشاره به اینکه شهرداری هر ساله از محل درآمدهای عمومی برای زیباسازی شهر هزینه می‌کند، بیان کرد: همه باید تلاش کنیم تا چهره شهر مانند روزهای قبل از برگزاری انتخابات همچنان آراسته و زیبا بماند.

مکان های تعیین شده به شرح زیر می باشد:

۱- حاشیه باغ ملی

۲- حاشیه میدان فهمیده

۳- حاشیه میدان لاله

۴- حاشیه میدان دکتر شریعتی

۵- حاشیه میدان کارگر- ۲ مورد

۶- حاشیه میدان شهید بهشتی

۷- حاشیه میدان اسرار

۸- حاشیه میدان ارشاد اسلامی(نقابشک)

۹- حاشیه میدان امام حسین(ع)

۱۰- حاشیه میدان انقلاب

۱۱- حاشیه میدان آل احمد- ۲ مورد

۱۲- حاشیه میدان مادر- ۲ مورد

۱۳- حاشیه میدان شهدای کوشک

۱۴- حاشیه میدان شهدا

۱۵- حاشیه میدان فاطمی

۱۶- حاشیه پارک ارم

۱۷- حاشیه پارک لاله

۱۸- حاشیه پارک مرکزی توحید شهر

۱۹- ورودی توحید شهر- ۳ مورد