امام جماعت مسجد النبی(ص) منطقه توحید شهر سبزوار گفت: منتخبین مردم در شورای پنجم توفیق خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و برای رفع بیشتر مشکلات آنان تلاشی مضاعف کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، حجت الاسلام اخباری در ۳۰۲مین جلسه رسمی شورای شهر سبزوار، افزود: توقع مردم این است که کارهای جدیدی در شهر انجام و شاهد تغییر و تحولی ملموس در شهر باشند.

وی انتقال مشکلات مردم را به کمک شوراها مهم دانست و بیان کرد: توجه به مشکلات و انتظارات مردم و لحاظ آن‌ها در برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌‌های شهر در توسعه و پیشرفت شهرها بسیار تاثیرگذار است.

او با بیان اینکه برای ایجاد فضایی سالم و با نشاط در سبزوار تلاش می‌شود، اظهار داشت: شوراها به عنوان نهادهای مردمی در توسعه شهرها نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام اخباری در ادامه به برخی اقدامات شهرداری در توسعه شهری کهن شهر دیار سربداران اشاره کرد و از اجرای پروژه های شهرداری از جمله کمربند شمال، شمال شرق و غرب و مسیر طراوت و زیباسازی میادین شهر و… تقدیر کرد.

وی ضمن آرزوی توفیق برای اعضای شورای چهارم و منتخبین پنجمین دوره، ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی، همدلی و همراهی اعضای شورای پنجم افقی جدید برای آینده سبزوار ترسیم شود.