آئین تجلیل از ۵۰۰ بازنشسته شهرداری سبزوار با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری در حسینبه باقر العلوم(ع) سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار،  شهردار سبزوار در حاشیه این مراسم به نقش و جایگاه بازنشستگان شهرداری در توسعه و مهیا کردن زیرساخت ها اشاره کرد و گفت: اگر امروز بعد از گذشت ۸۰ سال فعالیت های شهرداری در حوزه های مختلف به ثمر نشسته چیزی جز تلاش و فراهم کردن مقدمات کار توسط بازنشستگان نبوده است.

سید علی کوشکی افزود: تجربه بازنشستگان سرمایه گرانبهایی برای ما محسوب می‌شود که می‌تواند نقش موثری در رشد و توسعه شهر به همراه داشته باشد.

او با بیان اینکه بازنشستگان می‌ توانند با انتقال تجربیات خود به آیندگان موفقیت آنها و سازمان را بالا ببرند، ادامه داد: در واقع تجربیات بازنشستگان گنجینه ای ارزشمند است که ما باید این گنجینه را قدر بدانیم و از آن استفاده کنیم.

شهردار سبزوار با بیان اینکه تکریم بازنشستگان، حفظ حرمت آنان و ارائه خدمات سریع، آسان و با کیفیت به این عزیزان مهمترین اولویت شهرداری است، از بازنشستگان به عنوان مبشران و مبلغان اقدامات شهرداری بیان کرد و گفت: شهرداری در حوزه های مختلف نیازمند تجارب بازنشستگان و انعکاس اقدامات شهرداری در بین مردم از سوی این قشر می باشد.