با موافقت شهردار سبزوار: طرح پاتوق كتاب و سه شنبه هاي با كتاب اجرايي مي شود  

۲۲ دی ۱۳۹۵ photo_2017-01-11_11-04-59

پيشنهاد اجراي طرح پاتوق كتاب و سه شنبه هاي با كتاب مورد موافقت شهردار سبزوار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، سيد علي كوشكي در ديدار خود با مديرعامل موسسه مردمي قدم و جمعي از مديران شهرداري، با بيان اينكه توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، یک عزم همگانی را می طلبد، گفت: کتاب و کتابخوانی به عنوان پایه فعالیت های فرهنگی در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در اين زمينه توجه جدی تمامی دستگاه هاي اجرايي شهر ضروري است.

وي با اظهار اينكه ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نقش تاثیر گذاری در رشد، توسعه و پیشرفت هر شهري دارد، اظهار داشت: در اين زمينه ما از شیوه های خلاقانه و ایده های نو، برای گسترش فرهنگ کتابخوانی در سبزوار استقبال مي كنيم.

او بيان كرد: اگر می خواهیم فرهنگ کتابخوانی در میان مردم ترویج پیدا کند، می بایست برای ساماندهی فکری شهروندان،در کنار ساماندهی طرح هاي توسعه شهري، براي ترويج هرچه بيشتر فرهنگ مطالعه كه يكي از دغدغه هاي رهبر معظم انقلاب نيز مي باشد، برنامه ریزی و ابتکار عمل داشته باشيم.

كوشكي گفت: مجموعه شهرداري در جهت پیشبرد اهداف، برنامه های فرهنگی و ترویج کتاب و کتابخوانی برای رفاه حال شهروندان از هیچ کوشش و همکاری دریغ نخواهد کرد .

در ادامه اين جلسه حسين مطلوبي مديرعامل موسسه مردمي قدم با بيان اينكه برای ساماندهی در بحث کتاب و کتابخوانی، می بایست دیدگاه خود را به سوی ساماندهی افکار و اندیشه شهروندان سوق دهیم، پيشنهاد اجراي طرح پاتوق كتاب و سه شنبه هاي با كتاب را داد كه مورد موافقت شهردار سبزوار قرار گرفت.

 

 
shora_logo