مسئول آموزش وپژوهش شهرداری سبزوار از برگزاری دوره آموزش بدو خدمت توجیهی کارکنان شهرداری های استان در  شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید رضا کوشکی با اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی از بهمن ماه سال جاری در شهرداری سبزوار با حضور کارکنان شهرداری های استان خراسان رضوی زیر نظر مدرسین برتر شهرداری سبزوار آغاز و تا پایان اسفندماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این دوره به منظور آمادگی کارکنان جدید الورود در شهرداری های استان با همکاری اداره آموزش و پژوهش شهرداری سبزوار برگزار می شود، اظهار کرد: در پایان دوره از کارکنان شرکت کننده آزمون بعمل می آید و چنانچه افراد بتوانند نمره قبولی در آزمون را کسب کنند حکم ورود به دستگاه های دولتی را دریافت خواهند کرد.

مسئول آموزش وپژوهش شهرداری سبزوار گفت: این دوره از سری دوره های آموزشی استانی است که با مجوز استانداری خراسان رضوی  وسر فصل های آموزشی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور برگزار می شود و با عناوین درسی اخلاق حرفه ای، فرهنگ سازمانی، ساختار سازمانی دولت، کارگروهی و قوانین و مقررات تدریس خواهد شد.

او در پایان گفت: امروزه این واقعیت که شهرداریها برای ارتقا، سطح شاخص های علمی وآموزشی کارکنان خود تلاش های زیادی انجام می دهند دور از چشم نیست، لذا ارتقا ظرفیت علمی و بینش کارکنان و تشکیل سرمایه انسانی متناسب با تحولات، لازمه تداوم حیات سازمانی، تعامل پویای آن با محیط درونی و بیرونی است.