جلسه هماهنگی و اجرای فاز سوم بزرگراه ابریشم به طول ۲/۷ کیلومتر با اتصال همزمان ادامه بلوار شهدای کوشک و خیابان بهاران به جاده جوین و جغتای برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری سبزوار، کوشکی شهردار سبزوار در این جلسه گفت: اجرای این طرح همزمان با اتصال ادامه بلوار شهدای کوشک  به سمت جاده جوین و جغتای و اتصال خیابان بهاران بزودی وارد فاز اجرایی و در دستور کار شهرداری قرار می گیرد.

وی همچنین از تلاش‌های جهادی همکاران خود در شهرداری،  همت خوب شورای اسلامی دوره پنجم ، حمایت‌های نمایندگان مردم شریف سبزوار در مجلس شورای اسلامی ، رهنمودهای امام جمعه محترم شهر حجه الاسلام مغیسه در جهت رفع مشکلات مردم در حوزه شهری ، معاونت استاندار و فرماندار ویژه ، اداره راه و شهرسازی ، اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ، ریاست دادگستری و دادستان شهرستان در خصوص اجرای فاز سوم بزرگراه ابریشم قدردانی کرد.

گفتنی است در این جلسه آرمین نایب رئیس شورا، محمدی و بروغنی عضو شورا، فروغی رئیس شورای شهرستان، دکتر احمدی و صائمی معاونین شهرسازی و معماری و فنی و عمرانی و جمعی از مدیران ارشد شهرداری نیز حضور داشتند و پیرامون جلسه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.