همزمان با روزهای گرم تابستانی، بوستان ها و پارک های سبزوار در جای جای شهر میزبان خیل گسترده‌ای از گردشگران و مسافرین تابستانی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، این روزها که ایستگاه تعطیلات تابستانی آرام آرام به نیمه‌های خود نزدیک می‌شود و آرام تر از آن عطش گرمای تابستانی هم به سر می‌رسد، پارک های سبزوار قصد و میزبان بسیاری از مسافرینی شده که از جای جای کشور راهی خطه خورشید شده‌اند.

بسیاری از بوستان های سبزوار مثل باغ ملی، بوستان لاله، پارک بهمن اکثرا مواقع مملو از مسافرانی است که بساط سفر را گسترده اند و لختی در زیر آسمان آبی این شهر نفس تازه می کنند.

هر چند گرمای کم سابقه ی روزهای اخیر سبزوار، مسافران را هم مثل شهروندان غافلگیر کرده ولی خنکای نسیم صبحگاهی به خوبی از میهمانان میزبانی می کند.

باغ ملی، پارک سلامت، بوستان بهمن، پارک ارم، پارک شهدای گمنام، بوستان لاله و… تقریبا با قرار گرفتن در مناطق خوش آب و هوای سبزوار، با درختان سر به فلک کشیده ی کهنسال با سایه سار های خنک و… به عنوان نقطه عطف این مقاصد گردشگران و مسافران محسوب می شود.

در این میان باغ ملی، میدان شهید بهشتی با قرار گرفتن در هسته مرکزی شهر میزبانان خوبی برای مسافرانی از جای جای سرزمین مان ایران است که سفر خستگی را بر شانه هایشان نشانده است…

شهرداری سبزوار به سنت هر ساله با پیش بینی استقبال خوب گردشگران و شهروندان سبزواری از پارک های سبزوار، بسترهای مناسبی مانند تامین آب شرب مناسب ، سرویس های بهداشتی مرتب، آلاچیق و سکو برای گستراندن چادرهای مسافرتی، مکان هایی مخصوص برای شست و شوی ظروف و… را برای پذیرایی از سیل میهمانان و مسافرین در بوستان های سبزوار فراهم کرده است.