شهردار سبزوار بر کاهش هزینه‌ها، ایجاد درآمدهای پایدار و افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در دیدار با شهرداری و مدیران درآمدی مناطق شهرداری، با اشاره به پایان دی ماه زمان تحویل بودجه سال ۹۹ شهرداری، افزود: در تدوین بودجه سال آینده علاوه بر واقعی بستن آن باید رویکرد مشخص داشته باشد تا مطالبات اصلی مردم با جدیت بیشتری دنبال و طرح های توسعه شهری عینیت بیشتری یابند.

وی با تاکید بر اینکه تیم مدیریت شهرداری باید با همفکری های لازم در جهت کسب و ایجاد درآمدهای پایدار تلاش کند، بیان کرد: در حال حاضر شرایط کمبود نقدینگی بر شهرداری های کشور سایه انداخته، امید است با همراهی تیم شهرداری بتوانیم هزینه‌ها و الزامات اصلاح مدیریت بودجه را انجام و به موفقیت برسیم.

شهردار سبزوار با بیان اینکه اگر دلسوز نباشیم یقینا فرصت ها برای عمران شهر از دست خواهد رفت، گفت: برای توسعه شهری نیازمند مشارکت مردم هستیم. هر چه سریعتر راهکارهای لازم در خصوص وصول مطالبات شهرداری توسط شهرداری های مناطق ارائه شود.

کوشکی در پایان تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال لازم است مجموعه بزرگ شهرداری در حوزه های مختلف تلاش خود را برای عمران و زیباسازی منظر شهری دوچندان کنند.