شهردار سبزوار گفت: رویکرد شهرداری بر مبنای توزیع عادلانه پروژه های عمرانی و خدماتی در سطح محله های مختلف و توسعه همه جانبه شهر است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی با بیان این مطلب افزود: پروژه های عمرانی مانند آسفالت در کلیه نقاط شهر و در سطح همه محله ها بصورت پراکنده در حال اجراست و سعی می شود که در هر محله بر حسب نیاز وانتظارات شهروندان کار انجام شود.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم برقراری عدالت و توزیع عادلانه خدمات در تمامی محلات مناطق شهری، گفت: پس از شناسایی و بررسی معضلات و مشکلات، با اولویت بندی، نسبت به رفع آنها اقدامات لازم صورت می گیرد.

او با بیان اینکه واحد آسفالت شهرداری با اولویت قرار دادن اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نیز توجه به مناطق محروم در روند خدمات رسانی تلاش فراوانی برای تحقق خواسته های شهروندان ساکن در مناطق محروم داشته است، بیان کرد: شهرداری سبزوار در ارائه خدمات عمرانی بین مناطق مختلف شهری تبعیضی قائل نبوده و عمده هدف خود را توزیع عادلانه و حتی بیشتر خدمات در مناطق کم برخوردار تعیین کرده است.

کوشکی در ادامه به آسفالت معابر شهری این شهر از جمله خیابان بیهقی(خیابان ۷ تیر- حدفاصل میدان رسالت تا سه راهی کاشمر) اشاره کرد و افزود: این خیابان با هدف توزیع عادلانه ارائه خدمات در نقاط مختلف شهر و جلب رضایت شهروندان آسفالت شد.

شهردار سبزوار گفت: آسفالت خیابان بیهقی با مساحت حدود ۵۵۰۰ متر مربع و تناژ آسفالت حدود ۴۵۰ تن صورت گرفت.