امام جمعه، شهردار سبزوار، فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه ، نیروی انتظامی وجمعی از مدیران شهری با حضور در منزل پدر شهید میلاد قاسمی یکی از سانحه دیدگان هواپیمای اوکراین با خانواده این عزیز ابراز همدردی کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، امام جمعه سبزوار در دیدار با خانواده شهید قاسمی آریان یکی از از سانحه دیدگان هواپیمای اوکراین در ابتدا به بیان حدیثی از امام صادق (ع) اشاره کرد که ایشان فرمودند: ما اهل صبریم ولی شیعیان ما شکیباتر از ما هستند. پرسیدند چگونه؟ فرمودند: ما صبر می کنیم بر چیزهایی که می دانیم. ولی شیعیان ما صبر می کنند بر مصائبی که نمی دانند.

حجت الاسلام مغیسه افزود: حادثه هواپیما بر همه خانواده ایرانی وارد شده و داغدار شده اند . حادثه، حادثه دردناک و غمباری است. ما در غم شما شریکیم مانند اینکه فرزندی از فرزندان خود ما از دنیا رفته است. ولی چه کنیم که این اتفاق اینگونه رقم خورده است.

پدر شهید میلاد قاسمی آریان نیز در این دیدار گفت: فرزند من، فرزند و نماینده تمام مردم ایران بود و به عنوان یک سرباز در عرصه علمی و برای کشورش تلاش می کرد‌. ما تازه بعد از درگذشتش متوجه شدیم در تهران به صورت گمنام از چند خانواده و کودک یتیم و بی سرپرست حمایت مالی می کرده است.