معاون فنی و عمرانی شهرداری سبزوار گفت: پروژه های عمران شهری با رویکرد توسعه متوازن شهر، شتاب بیشتری در نیمه دوم سال به خود می گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری سبزوار، جعفر صائمی نسب با بیان این مطلب افزود: پروژه‌های شاخصی برای توسعه شهر در نیمه دوم تعریف شده که اجرای این طرح‌ها زمینه ساز عمران و توسعه است و امیدواریم با این مهم شاهد رضایتمندی بیشتر شهروندان باشیم.

وی اجرای عملیات عمرانی ادامه بلوار شهدای کوشک به سمت اسفراین، ادامه طرح کانال آب های سطحی میدان سربداران، امتداد خیابان افضل آباد در محله کلاته سیفر، پیاده روسازی خیابان گل افشانی، احداث سرویس بهداشتی پارک ۸ بهشت، مقاطع عرضی عابرپیاده ، تسطیح، زیرسازی و اجرای عملیات ادامه خیابان بهاران، بازپیرایی میدان رسالت، کف سازی کال عیدگاه، عملیات احداث معابر مسکن مهر جهاد با مشارکت شهروندان، محوطه سازی رستوران تالار باغ ایرانی، ادامه عملیات احداث پارک بانوان و استخر بانوان ناوی را از جمله این طرح ها برشمرد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ها اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان هزینه خواهد شد(بدون احتساب تملکات)، تاکید کرد: عملیات اجرایی برخی از این طرح ها، پس از رفع معارض تملک برابر با بودجه شهرداری در دستور کار قرار گرفته است.

او ضمن تقدیر از حوزه بزرگ و خدوم عمران شهرداری در بخش های مختلف، تاکید کرد: تا ۱۰ روز آینده اجرای عملیات عمرانی طرح های اعلام شده آغاز خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری سبزوار گفت: در اجرای پروژه‌ها به این اصل توجه شده که طرح‌هایی اجرا و به بهره برداری برسد که انتفاع بیشتر مردم را در پی داشته و افراد بیشتری از خدمات آن برخوردار شوند.