ديدار شهردار و اعضاي شوراي شهر با فرماندار ويژه سبزوار/عملكرد شهرداري مثبت ارزيابي شد

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۰۹-۰۹-۱۳

شهردار، اعضاي شوراي اسلامي شهر با حضور در فرمانداری سبزوار با معاون استاندار و فرماندار ويژه سبزوار ديدار و عملكرد سال ۹۵ و ستاد استقبال از بهار ۹۶ را به وي ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ويژه سبزوار در این نشست صیمانه ضمن تبریک سال جدید، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت:ما به عنوان مسئولین اجرایی در سال باید با همراهی یکدیگر برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رفع دغدغه رهبر معظم انقلاب در زمینه تولید و اشتغال تلاش کنیم.

احمد برادران افزود: در این سال همه ما؛ دولت، مجلس و دستگاه قضایی باید در کنار هم برای رفع مشکلات حوزه اشتغال، رفع موانع تولید، مقابله با واردات کالای قاچاق و مردم نیز با تغییر الگوی مصرف و حمایت از تولیدات داخلی برای تحقق شعار سال همتی مضاعف داشته باشیم.

وی اظهار داشت: ما مسئولان اجرایی می توانیم با فراهم آوردن بسترهای لازم زمینه را برای رونق تولید و اشتغال به خصوص برای جوانان بیش از گذشته فراهم آوریم .

فرماندار ویژه سبزوار در ادامه به انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و دوازهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد و ادامه داد: در روز ۲۹ اردیبهشت ماه، ملت ایران با دو رویداد مهم روبرو هستند که قطعا حضور و مشارکت حداکثری مردم ، بار دیگر اقتدار ایران اسلامی و مردم سالاری دینی ایران عزیز را به رخ جهانیان خواهد کشید.

او بیان کرد: قطعا در انتخابات پیش رو هریک از نامزدهای شورا و ریاست جمهوری با رعایت اخلاق، تابعیت از قانون و توجه به منویات رهبر انقلاب، شاهد شور و شعف و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای خواهند بود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی  شهر، بیان کرد: شورای شهر به عنوان پارلمان محلی نقش مهمی در توسعه شهری دارد، جا دارد همین جا از زحمات چهارساله اعضای شورای شهر سبزوار در کمیسیون های مختلف تقدیر کنم، هرچند که البته وجود ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان این شهر جای تلاش بیشتری دارد.

برادران همچنین ضمن تقدیر از شهردار سبزوار و مجموعه شهرداری در سال گذشته و استقبال از بهار ۹۶، بیان کرد: با ارائه خدمات مطلوب امسال خوشبختانه شاهد افزایش مسافران و گردشگران نوروزی و توقف آنان در این کهن شهر بودیم که جای بسی تقدیر دارد.

معاون استاندار و فرماندار ويژه سبزواردر بخش دیگری از سخنانش عملکرد شهردار و مدیران شهرداری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با تلاش مضاعف و بی وقفه امسال در بخش های مبلمان شهری، عمران، خدمات شهری، فضای سبز و… شاهد جلب رضایت بیشتر شهروندان و مسافران و زائران بارگاه رضوی بودیم که امید است این مهم با محور قرار دادن توسعه منطقه بتوانیم گام های موثرتری برای اعتلای این شهر برداریم.

در ادامه این نشست صمیمانه شهردار سبزوار با اشاره به فعالیت های حوزه عمران، اداری، خدمات شهری، ترافیک و شهرسازی شهرداری، گزارش مبسوط و کاملی به معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار ارائه داد.

سید علی کوشکی همچنین از فرماندار و مجموعه فرمانداری، همراهی و حمایت های بی دریغ اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری که باعث تسریع در روند توسعه شهری می شوند تقدیر کرد.

گفتنی است در این نشست هریک از اعضای شورای اسلامی شهر با ارائه نظرات و پیشنهادات ، بر همدلی و همراهی شهرداری، شورای شهر و فرمانداری در سال جدید تاکید کردند.
shora_logo