به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار سبزوار با حضور در دادگستری این شهر با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان سبزوار دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، شهردار سبزوار در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه گفت: قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

سید علی کوشکی افزود: مسئولان دستگاه‌های قضایی تلاشگران عرصه عدالت هستند و وجود تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب آرامش و آسایش در جامعه خواهد شد.

وی به تعامل، حمایت و همکاری دادگستری در اجرای پروژه های شهری سبزوار نیز اشاره کرد و گفت: همکاری‌های بسیار نزدیک مجموعه دادگستری شهرستان با شهرداری در راستای اجرای قانون بسیار اثرگذار بوده است و همواره این دو مجموعه کمک‌ هم برای احقاق حقوق مردم بوده‌اند.

دکتر محمدی رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار نیز ضمن تبریک بمناسبت هفته قوه قضائیه و از زحمات، تعامل و همکاری رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با شورای اسلامی شهر و شهرداری این شهر قدردانی کرد.

رئیس دادگستری سبزوار هم  با بیان اینکه عملکرد شهرداری در دوره اخیر مطلوب بوده است، به دو طرح زیرساختی بزرگراه ابریشم و ارگ امیریه اشاره کرد و گفت: ماحصل اجرای این طرح ها که با تلاش تیم شهرداری و شوا در حال انجام است در آینده برای عموم شهروندان قابل مشاهده خواهد بود.

گفتنی است در پایان این دیدار با اهدای لوح از رییس دادگستری و دادستان شهرستان سبزوار تجلیل به عمل آمد.