رئیس علوم پزشکی با حضور در شهرداری با شهردار سبزوار دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار شهردار سبزوار در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت و زحمات آنان گفت: مجموعه پرسنل درمانی با وجود کاستی هایی که دارند در رسیدگی به بیماران و ارائه خدمات به آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

سیدعلی کوشکی افزود: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، کادر پزشکی ، پرستاران و مجموعه پرسنل در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده‌اند تا این بیماری هر چه سریعتر ریشه کن شود.

وی در ادامه به برخی اقدامات شهرداری سبزوار از جمله ضدعفونی و گندزدایی خیابان‌ها و معابر شهری برای مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: شهرداری در سه ماه گذشته با همه توان برای مقابله با این ویروس از هیچ تلاش و کوششی مضایقه نکرد، امیدواریم هر چه سریعتر این ویروس منحوس از جامعه رخت بر بندد و آرامش روانی دوباره به کشور برگردد.

او با بیان اینکه برای مقابله با ویروس کرونا همه سازمان های شهرداری از زمان اعلام این بیماری به صورت آماده باش در حال ارائه خدمات هستند، بیان کرد: جا دارد در اینجا از تلاش های شبانه روزی همکارانم در سازمانهای آرامستان ، خدمات شهری پسماند، حمل و نقل بار و مسافر، ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و سایر سازمانهای دیگر قدردانی نمایم.

شهردار سبزوار گفت: تا پایان شکست این بیماری عملیات ضدعفونی و گند زدایی اماکن عمومی از جمله پارک ها، سرویس بهداشتی های عمومی، اتوبوس‌ها، ایستگاه‌های اتوبوسرانی، مبلمان شهری و… تامین محلول های ضدعفونی و دیگر اقلام مورد نیاز برای این مهم به صورت روزانه و مستمر در دستور کار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز در این دیدار ضمن از همراهی و حمایت های شهرداری سبزوار در کنترل و مقابله با کووید ۱۹ تشکر کرد.

علیرضا مسلم با اشاره به تلاش‌های مستمر شهرداری در بحران کرونا، اظهار کرد: شهرداری در بخش‌های مختلف بهداشت و درمان ازجمله در تدفین اجساد متوفیان ناشی از کرونا، کمک شایانی با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی داشت و مردم همیشه قدردان آن خواهند بود.

وی با بیان اینکه شهرداری، حلقه واسط بهداشت و درمان با مردم محسوب می‌شود، افزود: شهرداری در امر بهداشت و پیشگیری، یک گام عقب تر از کادر بهداشت و درمان قرار دارد و باید شبانه‌روز تلاش کند تا مردم بر اثر آلودگی، دچار بیماری نشوند.