کوشکی شهردار سبزوار ، دکتر محمدی عضو شورا ، فصیحی معاون خدمات شهری و ناطقی رئیس حوزه شهردار با حضور در منزل محمود فلاح تهیه کننده سریال مختارنامه با وی دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار ، در این دیدار سید علی کوشکی ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی ، شور مردم برای حضور میلیونی در راهپیمایی عظیم اربعین را ارادت مردم به آقا ابا عبدا… الحسین (ع) ، اهل بیت و پیروی از ولایت دانست و در ادامه اظهار کرد : سریال مختارنامه اثری ارزشمند ، فاخر و تلاشی ماندگار از بهترین کارگردان ، تهیه کننده و بازیگران مطرح سینما است که با گذشت چند سال از پخش آن باز هم با بازپخش آن علاقمندان بی شماری دارد و تاثیر بسزایی داشت.

او تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شهر سبزوار در برنامه‌های خود نگاهی ویژه به عرصه فرهنگ و هنر دارد و شهرداری و شورا آمادگی خود را برای همکاری با هنرمندان اعلام نموده است.

شهردار سبزوار ضمن تقدیر و تجلیل از استاد هنرمند محمود فلاح که بیش از سه دهه در صدا و سیما فعالیت نموده و ۳۲ اثر از خود به جا گذاشته تاکید کرد: شهرداری و شورای سبزوار این ظرفیت و آمادگی را دارد که بزرگداشت این هنرمند خوب سبزواری را در آینده ای نزدیک در شهر سبزوار برگزار نماید.

محمود فلاح تهیه کننده سریال مختار نامه هم ضمن قدردانی از حضور کوشکی شهردار سبزوار ، دکتر محمدی و همراهان وی، گفت: خرسندم که در خدمت مدیران شهر کهن سبزوار هستم و امیدوارم بتوانم برنامه ای در حد و شان سبزوار تهیه کنم .

وی افزود: امیدوارم بزودی بتوانم در شهر سبزوار حضور یابم و محبت همشهریان را جبران کنم .

گفتنی است محمود فلاح در سال ۱۳۲۴ در سبزوار به دنیا آمد و در سال ۱۳۴۷ ورود حرفه ای خود را به تلویزیون ملی ایران آغاز کرد و مدیریت های مختلف در سازمان صداوسیما را تجربه کرده است.

۸ سال از عمر خود را برای ساخت مجموعه ماندگار مختارنامه گذاشت و به گفته ی خودش ۳ بار در جریان ساخت این سریال سکته کرده است.

خوش رکاب، تفنگ سرپر، کلانتر، خوش غیرت، فصل زرد از دیگر آثار وی می باشد.