شهردار سبزوار گفت: به توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و نوروز، اتمام طرح های توسعه شهری تا پایان سال شتاب بگیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در کارگروه عمران و توسعه شهری، سیدعلی کوشکی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک و تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی، گفت: با شهادت این سرباز ولایت، انقلابی در خاورمیانه در وحدت و انسجام ملی شکل گرفت و هر کس با هر تفکری در تلاش بود با حضور در بدرقه این سرباز وطن دین خود را به آن طور که شایسته او و همرزمان شهیدش بود نشان داد.

وی همچنین به پاسخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی اشاره کرد و افزود: بامداد امروز رزمندگان شجاع نیروی هوا فضای سپاه در عملیاتی موفق با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین الاسد را در هم کوبیدند تا اقتدار و قدرت نظامی ایران و خواسته خواسته بحق مردم و رهبری در انتقام سخت را به جنایت بزرگ امریکا نشان دهند.

او در ادامه به طرح های عمرانی و زیرساختی شهردار در توسعه شهری اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ایام نوروز می بایست طرح های نیمه تمام سطح شهر در اولویت های کاری تیم عمران شهرداری قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه علیرغم کمبود نقدینگی حاکم بر شهرداری های کشورهیچ پروژه‌ای در سطح شهر در سبزوار تعطیل نیست، گفت: پروژه‌های مختلفی در دستور کار شهرداری قرار دارد که می‌تواند تاثیر بسزایی در توسعه بخش‌های مختلف عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و زیرساختی شهر داشته باشد.

شهردار سبزوار با بیان اینکه در اجرای پروژه‌های شهری، ایجاد هماهنگی بین واحدهای مختلف شهرداری برای به نتیجه رساندن پروژه‌ها ضروری است، افزود: شهرداری در تلاش است با توزیع عادلانه و تسریع در روند اجرای پروژه‌ها طرح ها رضایت شهروندان را دو چندان کند.

کوشکی همچنین با تاکید بر اینکه باید در انجام طرح های شهری صرفه و صلاح و کیفیت اجرا مدنظر کارشناسان عمرانی قرار بگیرد، بیان کرد: تا پایان سال زیباسازی ورودهای شهر، زیباسازی منظر شهری، تکمیل طرح های شهری از جمله پارک بانوان توحید شهر، ایستگاه دوچرخه مسیر ابریشم، کانال آب های سطحی سربداران، پل کال عیدگاه و… انجام شود.

وی با اشاره به ارسال بودجه شهرداری تا پایان دی ماه به شورای شهر، از مدیران شهرداری خواست هرچه سریعتر طرح های پیشنهادی خود در حوزه های خدماتی، عمرانی، اداری، فرهنگی و… را اعلام نمایند.

او با بیان اینکه هدف ما ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و حرکت به سوی توسعه پایدار است، گفت: این مهم جز با تعامل شهروندان محقق نمی شود، امید که با همراهی آنان بتوانیم گام های توسعه شهری را سریعتر از قبل برداریم.