شهردار سبزوار بر استفاده از توان و ایده های مدیران جوان و متعهد مجموعه شهرداری و نظرات و تجربیات شورائیان سابق برای توسعه شهری این شهر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در نخستین جلسه شورای مدیران شهرداری پس از انتصابش ، گفت: با همدلی، همکاری و استفاده از تجربیات یکدیگر در سیستم مدیریت شهرداری می توان بر مسائل و مشکلات غلبه و با تخصص زمینه ساز تحول شهری باشیم.

او با بیان اینکه شهرداری یکی از تاثیرگذارترین مدیریت شهری است که با همکاری و تعامل می‌تواند در روند اجرای امور شهری و جلب رضایت شهروندان نقشی اساسی داشته باشد، اظهار کرد: مردم کهن شهر سربداران شایسته بهترین خدمات هستند و با وجود برخی کمبودها و مشکلات همواره، مشارکت های لازم را برای توسعه شهری با ما داشته اند، لذا بر ماست که با تلاش دوچندان زمینه ساز پیشرفت و آبادانی شهر باشیم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: جای بسی خرسندی است که با صرفه جویی اقتصادی توانستیم تنگناهای اقتصادی و کمبود نقدینگی شهرداری را پشت سر بگذاریم و مطالبات کارکنان را پرداخت کنیم.

کوشکی به چارت جدید سازمای شهرداری سبزوار نیز اشاره ای داشت و بیان کرد: بر این اساس احکام جدیدی برای معاونین و مدیران صادر شد که امیدوارم مدیران با استفاده از همه توان، کارآیی، تلاش جهادی، اقدام و عمل بتوانند زمینه ساز پیشرفت روز افزون سبزوار باشند.

وی همچنین از مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش شهرداری که به هر نحوی در پیشبرد اهداف شهرداری اقدام می‌کنند، قدردانی کرد و گفت: بی شک بدون همکاری آنها در یک سال گذشته نمی‌توانست در راستای عمران و آبادانی و توسعه شهر گام های موثری بردارد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر سبزوار نیز در این جلسه ضمن تقدیر از انتصاب مدیران جوان و بکارگیری ایده های خلاق آنان در بخش های مختلف شهرداری، گفت: با همدلی و همراهی می توان شتاب عمران و آبادانی در شهر را دوچندان کرد.

حسین بروغنی همچنین پدیده ترافیک و معضلات آن در سبزوار را یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری برشمرد و گفت: امید است با استفاده از توان این مدیران جوان و متعهد بتوان، راهکاراهای عملی را هرچه سریعتر در این خصوص ارائه داد تا شاهد حل هر چه سریعتر این معضل در این شهر باشیم.
گفتنی در این جلسه احکام جدید شهرداری به معاونین، مشاوران و مدیران شهرداری توسط شهردار تقدیم شد.