شهردار سبزوار: تاكيد ما بر استفاده از توليدات درون شهري در طرح هاي شهري است

۱۴ دی ۱۳۹۵ photo_2017-01-03_13-39-40

شهردار سبزوار گفت: صنعت ساختمان سبزوار بايد رونق بگيرد، تاكيد ما بر حمايت از اصناف، خريد تجهيزات، لوازم و مصالح ساختماني توليد درون شهري در طرح هاي عمراني شهرداري است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، سيد علي كوشكي در حاشيه افتتاح نخستين نمايشگاه صنعت ساختمان سبزوار افزود: شهرداری سبزوار براي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي، فعالیت‌های خوبي را برای خروج صنعت ساختمان از رکود آغاز کرده بگونه اي كه تلاش مي كند تا حد توان محصولات مورد نياز خود در طرح هاي شهري همچون آسفالت، سيمان، بلوك فرش و… را از توليدات داخل شهر خريداري كند.

وي با تاكيد بر اينكه تشویق سازندگان و پویایی دوباره صنعت در شهر سبزوار بايد با راهكارهاي عملي همراه باشد، اظهار داشت: ر رکود صنعت ساختمان، مشاغل وابسته به این صنعت را نیز دچار آسیب مي كند که بیکاری فعالان این عرصه یکی از این آسیب های آن می باشد.

او گفت: با عملی شدن راهكارها هم درآمد شهرداری رشد خواهد کرد و هم صنایع وابسته به این صنعت فعال خواهند شد و از رشد بی رویه بیکاری جلوگیری می شود.

شهردار سبزوار با تاكيد بر اينكه شهرداري سبزوار و اصناف همواره ياريگر يكديگر در حوزه هاي مختلف بوده اند، بيان كرد: اصناف با ايجاد بازارهاي تخصصي مشاغل، مشاركت در اجراي پياده روها، توسعه عمران شهري با هدف محله محوري و سرمايه گذاري اصناف و اتحاديه ها در حوزه هاي مختلف شهري مي توانند شهرداري را در تحقق شهري توسعه يافته كمك كنند.

او با بيان اينكه تاكيد ما بر حمايت و همراهي دوسويه شهرداري و اصناف است، صنوف خيابان شريعتمداري پس از اصلاح و بازپيرايي اين خيابان تجاري و قديمي طعم خوش رونق بخشي را چشيدند كه اين مهم جاي بسي خرسندي دارد.

كوشكي در پايان ابراز اميدواري كرد با همراهي اصناف و رونق گرفتن دوباره صنعت ساختمان در سبزوار، اين شهر بيش از پيش شاهد توسعه و عمران شهري در بخش هاي مختلف باشد.

 

 

 

 

 

 

 
shora_logo