شهردار سبزوار گفت: خدمت به مردم و رضایتمندی آنان اولویت ما در شهرداری است، همه مدیران؛ تسریع در امور مردم را با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سید علی کوشکی در جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری با تاکید بر کیفیت و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی، افزود: مدیران و پرسنل مجموعه شهرداری تلاش دارند تا با خدمت رسانی بی منت، اعتمادی را که مردم به آنها داشته اند را به درستی پاسخ دهند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند تمامی معاونین، روسای سازمان و مدیران ادارات شهرداری در توسعه شهر، اضافه کرد: ما تمام تلاش خود را برای آبادانی شهر با همه مشکلات و کمبود نقدینگی ها انجام می دهیم و امیدواریم که شهروندان نیز مانند همیشه با مشارکت خود در طرح توسعه شهر یاریگر ما باشند.

شهردار سبزوار تاکید کرد: همه مدیران در بخش های مختلف شهرداری باید نسبت به تسریع امور مردم، تکالیف درآمدی، و طرح های عمرانی، فرهنگی، خدماتی، اجتماعی جهت تسریع در توسعه و ارتقا جایگاه شهری جدیت بیشتری بکار ببرند.

او  تصریح کرد: با استفاده از ماده ۸ قانون تملک تاکنون ۴۰ هزار متر مربع از معابر شهری با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان در حال تملک است که با رعایت قوانین و مقررات میلیاردها تومان صرف جویی خواهد شد.

همچنین شهردار سبزوار در ابتدای جلسه از اعضای شورای اسلامی شهر که در سال جاری و سنوات قبل مساعدت و همکاری خوبی با شهرداری جهت پیشرفت انجام امور به خصوص توسعه معابر، ایجاد بزرگراه ها و خیابان ها، مبلمان شهری، فضای تفریحی و رفاهی و حوزه فرهنگی و اجتماعی… داشته اند تقدیر کرد.

کوشکی همچنین از مدیران شهرداری خواست از تجربیات همکاران خوب مجموعه شورا در راستای انجام امور بهره برداری و در کارگروه های تخصصی شهرداری از نظرات ارزشمند آنان بهره مند شوند.

در ادامه جلسه معاونین، روسای سازمان ها و شهرداران مناطق در خصوص تکالیف بودجه گزارشاتی را ارائه و تصمیماتی اتخاذ شد.

گفتنی است در این جلسه از ۱۰ نفر از کارمندان نمونه شهرداری در سال ۹۸ قدردانی شد.

 

 

 

 

برای بزرگنمایی بر روی تصاویر کلیک کنید