معاون اداری مالی شهرداری سبزوار گفت: با تصمیم هیات اجرایی جشنواره “شهـر زنـدگی”، مرحله هفتم این جشنواره تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، بهروز استیری در این رابطه افزود: با توجه به فرارسیدن ماه محرم، ماه عزای سید و سالار شهیدان و استقبال خوب شهروندان، مرحله هفتم جشنواره شهر زندگی که قرار بود اواخر شهریور ماه سال جاری برگزار شود به آذرماه (بعد از ماه صفر) موکول شد.

وی اظهار داشت: با اعمال این مهلت، شهروندان می توانند عوارض نوسازی، پسماند، صنفی و خودرو خود را تا پایان ماه صفر از طریق سامانه بانک شهر و سایر بانک ها طرف قرار داد واریز نمایند تا در این مرحله از قرعه کشی جشنواره شرکت داده شوند.

او یادآور شد: در این مرحله از جشنواره نیزهمشهریان مانند دوره های قبل در ازای پرداخت هریک از قبوض چهارگانه نوسازی، پسماند، صنفی و خودرو علاوه بر دریافت یک برگه قرعه کشی خودرو، یک برگ فیش قرعه کشی جوایز نقدی و غیر نقدی نیز دریافت خواهند کرد.

استیری اضافه کرد: برای هفتمین مرحله جشنواره“ شهر زندگی“۳ دستگاه خودرو پراید و صدها جوایز ارزنده دیگر برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

معاون اداری مالی شهرداری سبزوار از شهروندان سبزوار خواست پس از پرداخت قبوض خود،  بعد از ۲۴ ساعت به آدرس اینترنتیSABZEVAR.IR مراجعه و ثبت مشخصات رسید اینترنتی برگه قرعه کشی را دریافت نمایند.

گفتنی است جشنواره شهر زندگی به منظور مشارکت بیشتر شهروندان در توسعه شهر و بهره مندی یکسان از مشوق های مالی  توسط شهرداری در حال اجراست.