مدیر حوزه شهردار سبزوار از تهیه طرح جامع پارک بانوان این شهر تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، امیر ناطقی با اعلام این خبر افزود: این طرح با هدف تجهیز بیشتر فضای تفریحی، فرهنگی و ورزشی پارک بانوان، تقویت روحیه شادی و نشاط در بانوان، تامین آرامش در نهاد خانواده، حفظ سلامت جسمی و روحی زنان و شادابی بانوان در محیطی امن همراه با آرامش تهیه می شود.

وی همچنین از تخصیص اعتبار جهت تجهیزات امکانات رفاهی و مناسب‌سازی پارک بانوان در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: بهسازی فضای داخلی پارک و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در حوزه بانوان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

او بیان کرد: اگر چه همه امکانات لازم برای ورزش بانوان سبزواری در این پارک فراهم نشده ، اما فعالیت این پارک مورد رضایت نسبی بانوان این شهر قرار گرفته که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم زیرساخت‌های اصلی و اولیه ورزش همگانی را در این پارک در اختیار بانوان قرار دهیم.

مدیر حوزه شهردار سبزوار ادامه داد: تلاش و دغدغه ما تخصیص اعتبارات مناسب البته در حد توان شهرداری، برای توسعه فعالیت‌هایی است که ثمره آن افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین مردم و به خصوص نسل جوان سبزوار است.

ناطقی تاکید کرد: یک شهر سالم، شهری است که همه نوع امکانات و فضاها را برای همه گروه ها و طبقات اجتماعی، با هر گروه سنی و از هرجنس و هر سطحی، چه به طور گروهی و یا به طور مجزا و تفکیک شده، در نظر گرفته شود که خوشبختانه این مهم با تاکید شهردار سبزوار در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر حوزه شهردار سبزوار گفت: امید است با همراهی تیم مدیریت شهرداری و شورای شهر، بتوانیم زمینه رفاه بانوان سبزواری را بیش از پیش فراهم کنیم.