فردا جمعه ۲۹ اردیبهشت و روز انتخابات دوازهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا است. فردا روز سرنوشت‌سازی برای ملت ایران است و مردم با حضور گسترده و یکپارچه خود در پای صندوق‌های رای سرنوشت چهار ساله اجرایی کشور را مشخص می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، فردا رای مردم در صندوق‌ها قبل از اینکه رای به فرد خاصی باشد در وهله اول «آری» به جمهوری اسلامی و رفراندوم بزرگ نظام اسلامی است.

فردا مردم نشان خواهند داد که گوش به فرمان امام و مقتدای خود و برای انجام یک فریضه‌ای الهی و دینی در پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد و به فرد اصلح رای خواهند داد تا سرنوشت چهار ساله کشور را به او بسپارند.

فردا پایان تمام بحث‌ها و بگو مگوهای انتخاباتی است و هر فردی که از صندوق‌های رای منتخب مردم شد رئیس‌جمهور همه ملت ایران است و باید تمام رقابت‌ها به رفاقت مبدل شود و طرفی که مورد اقبال مردم قرار نگرفت باید شکست را بپذیرد، چرا که دیگر دوران رقابت‌ها به پایان آمده و باید همه با هم به دولت منتخب کمک کنند تا در تحقق وعده‌ها و در جهت خدمت به نظام اسلامی قدم بردارد.

بی‌تفاوتی در انتخابات معنایی ندارد و نباید نسبت به سرنوشت کشورو شهر خود بی‌تفاوت باشیم، چرا که گاهی حتی یک رای هم می‌تواند مسیر یک انتخابات را به خوبی تغییر دهد، از همین رو شرکت آحاد مختلف هر شهر و دیاری در انتخابات می‌تواند بسیار سرنوشت‌ساز باشد.

مقام معظم رهبری درباره اهمیت حتی یک رای در انتخابات در بیست و ششم بهمن سال ۱۳۷۸ می‌فرمایند: «‌گاهی یک رأی هم مؤثّر است؛ هیچ‌کس نگوید رأی منِ تنها چه تأثیری دارد. گاهی یک رأی یا چند رأی، در سرنوشت یک کشور اثر می‌گذارد… مهم این است که در روز انتخابات، ان‌شاءالله همه‌ مردم – زن و مرد، پیر و جوان و هرکس که از لحاظ قانونی می‌تواند رأی بدهد- بروند و رأی بدهند و انتخابات را پُرشور و پُررونق کنند. هرکس که به نظام اسلامی علاقه دارد، در این انتخابات شرکت خواهد کرد. هرکس که به سربلندی نظام جمهوری اسلامی علاقه‌ای دارد، در این انتخابات شرکت خواهد کرد. پیش‌بینی من این است: آن‌چنان که ما از این ملت بزرگ و آگاه و هوشمند تاکنون حضور در همه‌ صحنه‌ها را دیده‌ایم، ان‌شاءالله در این انتخابات هم پُرشور و با علاقه شرکت می‌کند و حضور خودش را اعلام خواهد کرد و در واقع طرفداری‌اش را از اسلام و نظام اسلامی نشان خواهد داد.»

در هر حال، فردا روزی خواهد بود به نام ایران، قطره ها دریا خواهند شد برای صلابت و اقتدار ایران، فردا آغاز روزگاری دیگر است که  قطعا در تاریخ این سرزمین، در شمار روزهای سرنوشت‌ساز ثبت خواهد شد.