شهردار سبزوار با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، متن پیام سید علی کوشکی بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.    « مقام معظم رهبری»

 

امنیت از مولفه های مهم و اساسی و زیربنایی هر جامعه توسعه یافته ای است که پایداری و بقای آن در سایه مجاهدتها و تلاش های نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی حاصل می شود و در این میان نقش و اهمیت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بر هیچ کس پوشیده نیست. امروزه امنیت حاکم بر کشور که با فداکاری و جانفشانی های نیروهای مسلح به ویژه سبزپوشان خدوم و شریف انتظامی، حاصل شده زبانزد خاص و عام است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ضمن برخورداری از اقتدار و صلابت مثال زدنی، همواره در کنار مردم بوده و امنیت؛ این گوهر گرانبها را برای شهروندان و روستانشینان کشور در همه مناطق و نواحی مختلف فراهم کرده و در این مسیر با اقدامات قاطع و به موقع خود، فضا را برای خلاف کاران و هنجارشکنان نا امن کرده است.

بی شک هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان نیروی انتظامی که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده  و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می کنند.

اینجانب ضمن قدردانی از تمامی نیروهای ناجا این سبزپوشان با اخلاص، هفته نیروی انتظامی را به فرمانده معظم کل قوا و جانفشانی های فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در کهن شهر دیار سربداران تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون شما را از خداوند متعال مسئالت می نمایم.

سید علی کوشکی

شهردار سبزوار