جلسه بررسی و هم اندیشی در خصوص  پروژه های شهری با حضور شهردار سبزوار ، معاون فنی و عمرانی فرمانداری ، رئیس شورای اسلامی شهر ، آرمین نایب رئیس و بروغنی عضو شورا، معاون مدیر کل و رئیس اداره راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای، مدیر امور برق و جمعی از مدیران شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، شهردار سبزوار در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر ویژه از دکتر نصرآبادی که با حمایت های بی دریغ خود یاور مجموعه شهرداری بوده و هستند، گفت: درخواست داریم ادارات مرتبط با شهرداری نیز این مجموعه را در اجرای پروژه های شهری و به ثمر رساندن آنها بابت رضایت شهروندان و رفع موانع موجود نیز بیشتر یاری کنند.

سید علی کوشکی افزود: سبزوار با قدمتی ۷ هزار ساله توسعه شهری آن به سمت شمال شهر است که بایستی با همفکری و تعامل ادارات در اجرای پروژه ها آن تسریع صورت گیرد.

وی بیان کرد: ما خادم مردم هستیم و بایستی آینده شهر و نسل آینده را در نظر بگیریم تا بتوانیم با همت و همدلی و بهره برداری به موقع از پروژه های شهری رضایت شهروندان را جلب کنیم.

او اضافه کرد: باید با استفاده از فرصت باقیمانده تا پایان سال با جدیت و کار مضاعف پروژه های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.

شهردار سبزوار گفت: از شهروندان فهیم سبزواری سپاسگزارم که با صبر و بردباری ما را در انجام پروژه ها یاری می کنند و سبب توسعه روزافزون شهری دیار بیهق می شوند.

او افزود: امید است بتوانیم با همت، تعامل و همفکری پروژه ها را به سرانجام برسانیم و مردم شاهد بهره برداری و به ثمر نشستن آن باشند.

شهردار سبزوار در ادامه به پروژه های بزرگراه ابریشم ، زمین نمایشگاه بین المللی ، تقاطع خیابان ولیعصر وطالقانی، خیابان گل افشانی ،آرامستان فعلی ، حاشیه کال عیدگاه، بلوار فرید خراسان و امتداد آن ، خیابان دکتر علوی مقدم و دیگر پروژه ها اشاره و تاکید کرد:با تلاش مجموعه مدیریت شهرداری و پرسنل این نهاد مردمی باید هرچه سریعتر مشکلات پیش رو برطرف شود.

او همچنین از مدیر امور برق سبزوار به جهت تعامل و همفکری های لازم با مجموعه شهرداری در خصوص نور پردازی و ایجاد روشنایی معابر سطح شهر  تقدیر و درخواست تسریع در روشنایی خیابان های جدید احداث فرید خراسان ، بقراط و … و جابه جایی تیرهای چراغ برق موجود در مسیر های بازگشایی و کوچه ها و معابر را مطرح کرد.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری سبزوار نیز از تعامل کل ادارات با یکدیگر که باعث تسهیل در روند پروژه ها می شوند تشکر کرد.

دکتر نصرآبادی افزود: در انجام پروژه ها رضایت خداوند و شهروندان سر لوحه کار مدیران باشد،درخواست ما این است که با تعامل و همفکری بتوانیم در بهره بر داری از پروژه های شهرداری اقدامات موثر تری در کنار هم برداریم.

وی ادامه داد: آینده نگری و رضایت شهروندان را در انجام امور مدیران، در دستور کار قرار دهندو برای رفع موانع تلاش مضاعف کنند.

وی بر برگزاری مستمر جلسات هم اندیشی تاکید کرد و گفت: نظر جلسات بر تعامل و همفکری است، پیگیری درخواست های مردمی وظیفه ماست باید در این رابطه جهت رفع موانع و مشکلات اجرای پروژه های شهری و شهرداری محکم تر گام برداریم.

او افزود: ما یک تیم کاری هستیم و در صورت نیاز بایستی پیگیر جلسات در مرکز استان و پایتخت برای تسهیل در امور باشیم.

رئیس شورای شهر سبزوار بررسی و هم اندیشی در خصوص پروژه های شهری بیان کرد : ما از ادارات و مدیران سپاسگزاریم که برای توسعه شهردغدغه مندهستند، امیدواریم در اجرای پروژه ها و رفع مشکلات شهروندان عزیز همچون گذشته و با همت بیشتر شهرداری و شورای شهر را یاری کنند.

دکتر محمدی گفت: ما از ادارات و مدیران می خواهیم برای توسعه شهردغدغه مندتر باشند و در اجرای پروژه ها و رفع مشکلات مردم همت بیشتر بگمارند.

دکتر آرمین نایب رئیس شورا هم در این در جلسه از شهردار سبزوار، مدیران شهرداری و مدیریت شهری که برای عمران شهری سبزوار تلاش می کنند تقدیر کرد.

شهر آیینی مدیر امور برق سبزوار هم گفت: سرعت بازگشایی، ایجاد معابر و خیابان ها توسط شهرداری و تیم مدیریتی آن سریع بوده و تامین اعتبار لازم جهت انجام روشنایی این معابر و ایجاد زیرساخت های آن مستلزم زمان و پیگیری مسمتر مدیریت شهری است.