معاون برنامه ریزی فرماندار سبزوار گفت: خلاقیت و اهرم های تشویقی در طرح های شهرداری سبزوار بکار گرفته شود تا شاهد توسعه شهری روز افزون این کهن شهر نسبت به سال های گذشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، حسن پارسی پور در جلسه شورای معاونین و مشاورین شهرداری که با حضور شهردار  سبزوار برگزار شد، گفت: شهرداری با یک برنامه اصولی و همدلی، اجرای پروژه‌های عمرانی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را دنبال می ‌کند که این کار ستودنی است.

وی با قدردانی از عملکرد خوب مدیران شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان و برگزاری اینگونه جلسات کارشناسی، بیان کرد: شهرداری سبزوار با فعالیت های خوبی که در دستور کار داده بسیار چابک تر عمل می کند و این همراهی و همدلی بین تیم مدیران شهرداری قابل قبول است.

معاون برنامه ریزی فرماندار سبزوار در ادامه به طرح پیشگام ارگ امیریه اشاره کرد و اظهارداشت: سرعت بالا و کیفیت خوب اجرای این پروژه قابل قابل تقدیر است، امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

‌پارسی پور همچنین با بیان اینکه مشاور اقتصادی در کنار تیم مدیریت راهبردی شهرداری می تواند روند سوددهی این طرح را سرعت ببخشد، بیان کرد: باید در طرح های توسعه شهری اقتصاد پروژه‌ها را در نظر گرفت تا پروژه ها سریعتر به نتیجه برسد.

معاون فنی و عمرانی فرماندار سبزوار نیز ضمن تقدیر از ورود شهرداری به طرح ارگ امیریه برای تسریع در عملیات عمرانی، گفت: طرح های شهری باید بر اساس زمان بندی مشخص شده پیش رود تا شهروندان شاهد تلاش و ماحصل کار باشند.

حسین شاد افزود: ارائه خدمات مطلوب توسط شهرداری‌ بدون همدلی و همیاری شهروندان امکانپذیر نیست همراهی شهروندان ارائه خدمات را آسان‌تر می‌کند، امیدواریم همراهی و مشارکت شهروندان سبزواری همچنان با شهرداری در طرح های توسعه شهری تداوم داشته باشد.

سید علی کوشکی شهردار سبزوار نیز در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از همراهی و حمایت مجموعه فرمانداری و مدیریت شهری با شهرداری سبزوار، بر تسریع در روند عملیات عمرانی طرح ارگ امیریه در راستای جلب رضایت شهروندان و توسعه شهری تاکید کرد.

گفتنی است در ادامه این جلسه معاونین و مشاوران به ارائه نظر و پیشنهادات خود برای تسریع در روند اجرای طرح ارگ امیریه پرداختند.