نرم‌افزار نقشه و راهنمای جامع گردشگري شهرستان سبزوار راه اندازي شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ com_norooz_sabzevar0

مدير روابط عمومي شهرداري سبزوار گفت: در آستانه استقبال از نوروز باستاني و تردد ميليون ها مسافر و زائر بارگاه منور رضوي، نرم افزار اندرويد نقشه و راهنماي جامع گردشگري شهرستان سبزوار راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري سبزوار، محمد اختريان افزود: اين نرم افزار راهنمایی کامل حوزه شهري سبزوار است که شهروندان مي توانند به راحتی به مکان گردشگري، تفريحي، اماكن مذهبي و… مورد نظر خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

وي اظهار داشت: مشاهده کامل نقشه مسير يابي و گردشگري سبزوار، تنها با یک بار متصل شدن به اینترنت،  قابلیت فعال سازی و استفاده از امکانات اين نرم افزار را دارند.

مدير روابط عمومي شهرداري سبزوار گفت: شهروندان، مسافران، گردشگران و زائران بارگاه منور رضوي می توانند با استفاده از نرم افزار جامع گردشگری شهرستان سبزوار به راحتی نیاز های خود را برآورده کرده و از گردش در شهرستان لذت ببرید.

وي بيان كرد: امکاناتی که در این نرم افزار موجود می باشد، شامل گردش در سبزوار( پارک ها، اماکن تاریخی، اماکن مذهبی و…)، نیازمندی های شما( بانک ها و عابربانک ها، نانوایی ها، کارواش، رستوران ها و…)، تلفن های ضروری و عمومی، امکانات خدمات درمانی( داروخانه ها، بیمارستان ها، حلال احمر و…)، گالری ویدیو( ویدیوهای اماکن گردشگری و مذهبی سبزوار) و کتابخانه( کتابخانه ای کامل و جامع از سبزوار، اماکن تاریخی، مذهبی، گردشگری و مشاهیر) مي باشد.

شهروندان، مسافران و گردشگران مي توانند براي دريافت اين نرم افزار كاربردي بر روي اين لینک http://cafebazaar.ir/app/com.norooz.sabzevar کلیک کرده و با برنامه بازار آن را دريافت كنند.

 

 
shora_logo