مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار گفت: در آستانه استقبال از نوروز باستانی و تردد میلیون ها مسافر و زائر بارگاه منور رضوی، نرم افزار اندروید نقشه و راهنمای جامع گردشگری شهرستان سبزوار راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، محمد اختریان افزود: این نرم افزار راهنمایی کامل حوزه شهری سبزوار است که شهروندان می توانند به راحتی به مکان گردشگری، تفریحی، اماکن مذهبی و… مورد نظر خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

وی اظهار داشت: مشاهده کامل نقشه مسیر یابی و گردشگری سبزوار، تنها با یک بار متصل شدن به اینترنت، قابلیت فعال سازی و استفاده از امکانات این نرم افزار را دارند.

مدیر روابط عمومی شهرداری سبزوار گفت: شهروندان، مسافران، گردشگران و زائران بارگاه منور رضوی می توانند با استفاده از نرم افزار جامع گردشگری شهرستان سبزوار به راحتی نیاز های خود را برآورده کرده و از گردش در شهرستان لذت ببرید.

وی بیان کرد: امکاناتی که در این نرم افزار موجود می باشد، شامل گردش در سبزوار( پارک ها، اماکن تاریخی، اماکن مذهبی و…)، نیازمندی های شما( بانک ها و عابربانک ها، نانوایی ها، کارواش، رستوران ها و…)، تلفن های ضروری و عمومی، امکانات خدمات درمانی( داروخانه ها، بیمارستان ها، حلال احمر و…)، گالری ویدیو( ویدیوهای اماکن گردشگری و مذهبی سبزوار) و کتابخانه( کتابخانه ای کامل و جامع از سبزوار، اماکن تاریخی، مذهبی، گردشگری و مشاهیر) می باشد.

شهروندان، مسافران و گردشگران می توانند برای دریافت این نرم افزار کاربردی بر روی این لینک http://cafebazaar.ir/app/com.norooz.sabzevar کلیک کرده و با برنامه بازار آن را دریافت کنند.