نشست صمیمی رئیس فرودگاه سبزوار با شهردار و مدیران حوزه شهرداری با هدف هم اندیشی نسبت به فرودگاه سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، دراین دیدار که به میزبانی شهردار سبزوار و در محل دفتر وی برگزار شد، رئیس فرودگاه سبزوار ازهمکاری شهردار و مجموعه شهرداری در راستای تعامل با فرودگاه تقدیر و تشکر کرد.

روشن بین در ادامه، کمک شهرداری را نسبت به استاندارد سازی و زیبا سازی مسیرهای منتهی به فرودگاه خواستار شد.

وی با توجه به وجود کشتارگاه دام در مجاورت فرودگاه و ایجاد معضلات زیست محیطی پیرامون فرودگاه که بعضا شکایت برخی مسافرین و مراجعین فرودگاهی را نسبت به بوی نامطبوع منتشر شده ازکشتارگاه به دنبال دارد ،خواستار اقداماتی در جهت رفع مشکلات مربوطه شد.

روشن بین با اشاره به پیگیری های صورت گرفته نسبت به راه اندازی مسیر جدید پروازی سبزوار-کیش، با توجه به سطح زیاد و گستردگی مطلوب تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر، استفاده از تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی را در جهت اطلاع رسانی به مردم نسبت به افزایش پروازهاو مسیرهای پروازی جدید(سبزوار- کیش-سبزوار) را از شهردار سبزوارخواستار شد.

وی همچنین درخواست نصب تابلوهای مشخصه فرودگاه را در ورودی ها و میادین اصلی و سطح شهر که بیانگر وجود فرودگاه در شهرستان سبزوار باشد را مطرح کرد.

در ادامه این دیدار شهردار سبزوار نیز با افزایش تابلوهای راهنما در سطح شهر واختصاص چند تابلو و بیلبورد در سطح شهر جهت تبلیغات افزایش پروازها و مسیر های پروازی جدید (سبزوار-کیش-سبزوار) موافقت و برقراری تعامل بیشتر بین حوزه های روابط عمومی فرودگاه وشهرداری را خواستار شد.

سیدعلی کوشکی همچنین دستورهای لازم جهت رفع مشکلات بوجود آمده توسط کشتارگاه سبزوار را به مسئولین ذیربط داد و در خصوص زیباسازی مسیرهای منتهی به فرودگاه و بلوار فرودگاه، درخواست نشست تخصصی بین مدیران مرتبط را خواستارشد.

وی همکاری همه جانبه حوزه آتش نشانی شهرداری را درجهت اجرای مانور کامل طرح اضطراری فرودگاه اعلام کرد.