مدیرمالی و ذیحسابی شهرداری سبزوار گفت: شهرداری های کشور به عنوان اصلی ترین و گسترده ترین نهاد ارائه دهنده خدمات شهری نیازمند اطلاعات جامع و یکپارچه سنوات مختلف هستند که در این راستا مدیریت منابع و مصارف و انجام فعالیت‌های حسابداری و بودجه‌ریزی عملیاتی جایگاه خاصی در شهرداری ها با توجه به عمومی و غیردولتی بودن آنها دارد .

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار،  سیدعباس شبیری افزود: نگرش علمی با توجه به گستردگی فعالیت ها و مخاطبان شهرداری که تمام شهروندان را در شهر دربرمی‌گیرد، ضرورتی است که می‌بایست با توجه به شرایط خاص ها حاکم ، بانگاه و اعمال حساسیت های ویژه بر اساس بودجه و برنامه های مصوب و قوانین مقررات موضوعه، با نظارت شورای اسلامی شهر و هماهنگی وزارت کشور برای انجام آن تلاش کرد.

او همچنین بیان کرد: لذا در اجرای پایش بودجه عمومی و عمل به قوانین من‌جمله ماده ۷۱ قانون شهرداری و بند ۱۰ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، گزارش مالی ۶ ماهه اول سال ۹۹ تقدیم شورای اسلامی شهر سبزوار گردید.

وی گفت: گزارش مالی شهرداری که در دویست و سی امین جلسه رسمی آن شورای اسلامی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و طی شماره نامه ۶۴۷۸۴مورخ ۱۷/ ۹۹/۹ تاییدیه آن به این شهرداری ابلاغ شد.

شبیری گفت: در همین راستا و در جهت اطلاع رسانی به عموم به ویژه شهروندان گزارش منابع و مصارف شش ماهه اول سال ۹۹ این شهرداری که از حیث منابع به مبلغ ۷۳۶۵۲۴میلیون ریال و مصارف ۶۱۳۱۵۸ میلیون ریال به شرح جدول ذیل به حضور تقدیم می گردد.

 

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید