امروز بیست و نهمین سفر شهرستانی استاندار خراسان رضوی به مقصد سبزوار بود که دستاورد آن ۵۶ مصوبه برای این شهرستان بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، این مصوبات در بخش‌های مختلف اقتصادی، کشاورزی، عمران شهری و روستایی، ایجاد و تکمیل زیرساخت‌ها بود.

همچنین صبح امروز با غبارروبی مزار شهدای گمنام و ادای احترام به مقام این شهدای والا مقام، سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان سبزوار آغاز شد.

محمد صادق معتمدیان در حاشیه غبارروبی مزار شهدای گمنام ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت پایداری که امروز در بیش از ۸ هزار کیلومتر مرز‌های جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، ثمره تلاش نیرو‌های نظامی و انتظامی بوده و در این راستا نقش نیروی انتظامی و مرزبانی قابل توجه است.

بازدید از پروژه‌های آمفی تئاتر دانشگاه حکیم سبزواری با ظرفیت یکهزار و ۱۰۰ نفر و خوابگاه دخترانه این دانشگاه،  دیدار با خانواده شهید سرباز مرزبان نیروی انتظامی رضا مومنی، بازدید از محله هدف قلعه نو دهراز و پیگیری مشکلات موجود این محله و برگزاری جلسه جمع بندی سفر، رفع موانع موجود بر سر ظرفیت‌های شهرستان، برنامه ریزی و تخصیص منابع با حضور مدیران استانی و محلی از جمله برنامه‌های سفر استاندار خراسان رضوی به سبزوار بود.

استاندار همچنین  در جریان سفر به دیار سربداران، از روستاهای کلاته حاج برات و سلیمانیه و محلات هدف ساماندهی در حاشیه شهر سبزوار، بازدید کرد.

محمدصادق معتمدیان با حضور در میان اهالی دو روستای کلاته حاج برات و سلیمانیه و شنیدن خواسته های روستاییان، دستورات مقتضی را صادر کرد.

مشکلات راه دسترسی، آب شرب، گاز و تقویت آنتن دهی تلفن، از جمله درخواستهای اهالی این دو روستا بود که استاندار  دستورات لازم را برای حل مشکلات صادر کرد.