پس از ۳۶ سال خبر از آمدن پیکر سردار شهید غلامرضا پروانه به خانه است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبروار، پس از تفحص و شناسایی پیکر سردار شهید پروانه، با درخواست مدیریت شهری و موافقت خانواده این شهید والامقام ، پیکر ایشان در کنار یاران شهیدش در کهن شهر دیار سربداران تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

در این راستا عصر امروز سرهنگ مظلوم فرمانده سپاه ناحیه مقاومت، حجه الاسلام خوش سیما نماینده امام جمعه شهرستان، ارغیانی رئیس کمیسیون امنیت ،ایثار و مقاومت شورای اسلامی شهر سبزوار، کوشکی شهردار سبزوار، ،دکتر مولوی ریاست دانشگاه حکیم سبزواری، سرهنگ پیری فرهنگی ناحیه مقاومت و جمعی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس با خانواده معظم شهید غلامرضا پروانه در بیت ایشان در نیشابور دیدار و گفتگو کردند.

براساس رایزنی های صورت گرفته در دیدار مدیران شهری سبزوار با خانواده این سردار شهید دوران هشت سال دفاع مقدس، برنامه ریزی ها برای زمان دقیق تشییع و تدفین ایشان در دستور کار قرار گرفت و اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

در پایان این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از رشادت ها و دلاورمردی های این سردار شهید در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، از خانواده شهید معظم این شهید قدردانی شد.

گفتنی است «سردار شهید غلامرضا پروانه» از سرداران شاخص سبزوار، و فرمانده گردان رعد تیپ ۲۱ امام رضا(ع) بود که اسفندماه ۱۳۶۲ در جزیره مجنون، هور الهویزه القرنه عراق به شهادت رسید.