شهردار سبزوار ، فصیحی معاون خدمات شهری، نقابی دبیر ستادمدیریت بحران شهرداری، و زیبایی و صدیق مجرد رییس هیات کبدی و خانم دکتر نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و دکتر کوشکی رئیس دفتر امام جمعه و جمعی از داوطلبین مردمی در محل قرارگاه شکست کرونا حضور یافتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، در این دیدار شهردار سبزوار ضمن خدا قوت و قدردانی از زحمات و تلاش های گروههای مردمی در خصوص شکست کووید ۱۹ و انجام اقدامات شایسته و زحمات شبانه روزی در خصوص ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری، از اعلام حمایت های شهرداری به صورت لجستیکی و پشتیبانی خبر داد.

او با بیان اینکه اقدامات شهرداری در مقابله با کرونا همه جانبه است، گفت: امیدواریم شرایط کرونا را با هماهنگی و همراهی مردم پیش ببریم تا شرایط شهر به حال عادی بازگردد.

کوشکی بیان کرد: شهرداری به عنوان نخستین دستگاه پیشتاز و همراه دانشگاه علوم پزشکی بود و دستورالعمل های لازم را برای مدیران صادر و اقدامات مورد نیاز برای مقابله با این ویروس را اعلام کرد و تمام واحدهای شهرداری اقدامات عملیاتی را از همان ابتدا آغاز کردند که این اقدامات، همه جانبه بود.

شهردار سبزوار گفت: تاکنون شهرداری توانسته با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت‌ها، مسیری را طی کند که با کمک و همراهی مردم بر مشکل ایجاد شده غلبه کند. از ضدعفونی مرتب و مستمر ناوگان حمل و نقل عمومی، معابر، اماکن عمومی تا تجهیز مکان اداری، آموزش های شهروندی، اطلاع رسانی و فرهنگسازی و…

او با تاکید بر اینکه تک تک شهروندان برای مقابله با ویروس کرونا نقش دارند، خواستار همراهی بیشتر مردم با در خانه ماندن و تعویق سفرهای نوروزی برای شکست و کنترل این ویروس شد.