امروز حضور اقتدار آفرین مردم دیار سربداران در جشن فجر ۹۸ ، بار دیگر جلوه ای از اتحاد، حماسه و آزادگی را به جهانیان نشان داد. امروز روزی شد که جهان باید چشم باز کند تا ببیند مردم ایران بر عهد انقلابی خود مانده اند.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، امروز ۲۲ بهمن، عید انقلاب است و مردم قدر شناس سبزوار با دسته گل هایی از لبخند و مهربانی بار دیگر به قرار ملی ایرانیان آمدند و با فریادهای انقلابی گواهی دادند: تا هنگامی که یاد خمینی در این سرزمین جاری است و تا وقتی عطر ایثار شهیدان قلب های ملت را سرمست وفاداری و عشق می کند ایران همچنان سرافراز و سربلند به پیش می رود.

آری این حقیقت انقلاب است .

شرکت‌کنندگان با حضور در این مراسم  که مشت محکمی به دهان یاوه‌سرایان و استکبار جهانی بود با سر دادن شعارهای انقلابی و کوبنده خود و شعار استکبارستیزی مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل،  نجوای استقلال‌خواهی و وحدت‌طلبی سر می دهند و در برابر توطئه‌های استکبار جهانی ایستادگی و بار دیگر به دهان تمام یاوه‌گویان غربی مُهر خاموشی زده و ثابت می کردند که انقلاب اسلامی ریشه در اعماق جان‌های مردم مومن و انقلابی دارد که فرزندان خود را برای استقرار و استمرار این نظام اسلامی فدا کرده‌اند.

حضور پرشور نسل سوم و چهارم و حتی پنجمی ‌های انقلاب  در این مراسم دیدنی بود آنها با آنکه صحنه‌های انقلاب و جنگ تحمیلی را  ندیده و درک نکرده اند اما طعم امنیت را به خوبی چشیده و به پاسداشت همین امنیت هم که شده در صحنه حضور یافتند.

مردم مومن و ولایتمدار سبزوار با در دست داشتن پارچه نوشته‌ها، دست نوشته‌ها و تمثال امام راحل و مقام معظم رهبری با خلق حماسه حضور در فجر چهل و یکم انقلاب اسلامی، شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «من انقلابیم»، «ملت ما بیدار است، از آمریکا بیزار است»، و «ما تا اخر ایستاده‌ایم» سر  خواهند داد و عشق و ارادت خود به نظام اسلامی را به منحصه ظهور گذاشتند.

در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال  میدان دروازه عراق میعادگاه راهپیمایان سبزوار بود و راهپیمایان از این میدان با پیمودن مسیر منتهی به میعادگاه یعنی میدان کارگر، دور هم گرد آمدند و یاد و خاطره روزهای انقلاب را زنده کرده و به همه جهانیان ثابت کردند که همچون همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده و هستند.

راستی در بهار آزادی و جشن ملی امسال جای حاج قاسم و شهدا خیلی خالی.