شهردار سبزوار گفت: نگاه بدبینانه به امور شهری، مشکلی را حل نمی‌کند، مساله مهمی که اهالی رسانه باید به آن توجه کنند توسعه سبزوار و ترویج اخلاق صحیح شهروندی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، سیدعلی کوشکی در دیدار خود با گروه خبری نشریه هزار دستان که در محل شهرداری با حضور رئیس شورا، مشاور سرمایه گذاری شهردار و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد، گفت: حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش به سزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفا خواهد نمود.

وی با بیان اینکه شهرداری همواره از نقد سازنده برای پیشبرد اهداف و توسعه شهری استقبال می کند، افزود: خبرنگاران نقش مهم و تعیین‌ کننده ‌ای بعنوان رابط بین مسئولان، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح و ایجاد محیط امن خبری ایفا می‌کنند.

وی بر ضرورت انعکاس فعالیت‌ها، اقدامات و برنامه‌های مسئولان شهری تاکید کرد و افزود: با انعکاس درست و دقیق فعالیت‌ها و خدمات، هم مردم روحیه امید بیشتری پیدا می کنند و هم مسئولان برای انجام امر تشویق می شوند.

شهردار سبزوار همچنین بیان کرد: از همه اصحاب رسانه انتظار داریم برای عمران و توسعه دیار سربداران یار و همراه ما باشند واز تصمیماتی که در رفاه مردم و بهبود کیفیت زندگی آنان موثر باشند حمایت کنند.

شهردار سبزوار در ادامه ضمن تقدیر از حضور دو نشریه هزاردستان و ستاره شرق در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور در تهران، کسب عنوان غرفه برتر را به گروه خبری نشریه هزاردستان تبریک و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

سر دبیر نشریه هزاردستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور شهردار سبزوار و اعضای شورای شهر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور در مصلی تهران، گفت: از استان خراسان رضوی تنها دو شهردار سبزوار و مشهد در این نمایشگاه حضور یافتند که نشان از توجه آنان به مقوله خبر و خبررسانی بود و این مهم جای قدردانی داشت.

ابوالفضل لعل بهادر افزود: بسیار خوشحالیم که امسال نشریه هزاردستان در نخستین حضور خود در این نمایشگاه توانست در کنار روزنامه شهرآرا از استان خراسان رضوی عنوان غرفه برتر را از آن خود کند.