رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سبزوار گفت: ۷ مجموعه بازی کودکان(پلی اتیلن) خریداری و بزودی در بوستان‌های شهر نصب می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، کاظم خلیلی دارینی با بیان این مطلب افزود: این وسایل با اعتباری بالغ بر حدود ۴۸۰ میلیون تومان در راستای طرح تجهیز بوستان ها، افزایش رفاه عمومی شهروندان و سرانه بازی کودکان صورت گرفته است.

او بیان کرد: این مجموعه بازی ها در پارک های کلاته سیفر، لاله، هزار دستان، هفت تیر، مسکن مهر، هنر(پارک مرکزی) توحید شهر با رعایت استانداردهای لازم و اصول ایمنی خریداری و بزودی نصب خواهد شد.

خلیلی دارینی با اشاره به وضعیت نوسازی و استاندارد سازی وسایل بازی پارک ها و بوستان های سطح شهر گفت: با توجه به فرسودگی وسایل بازی در برخی پارک ها و بوستان های شهر و ضرورت تامین ایمنی آنها اقداماتی در خصوص تعویض و نوسازی وسایل بازی صورت گرفته است.

او روند ایمن سازی بوستان ها و تامین امکانات آنها را مورد توجه قرار داد و گفت: با توجه به وجود بیش از ۸۰ پارک و پارک محله در سبزوار، تمامی نیازها و امکانات آنها احصا شده و برنامه ریزی لازم در خصوص ساماندهی آنها صورت گرفته است.