تقدیر و تشکر معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از اقدامات اخیر شهردار سبزوار در محلات هدف

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار ضمن تشکر از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به جهت انتخاب میثم حسین آبادی به عنوان شهردار سبزوار به عنوان یک نیروی جوان و پرتلاش و مجموعه اقدامات این نهاد مردمی در محلات هدف سبزوار قدردانی کرد.

 

 به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، حسین ابراهیمی در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور آیت الله مقیسه امام جمعه سبزوار و مدیران شهری برگزار شد، گفت: از تلاش‌های تیم اجرایی شهرداری سبزوار که نتیجه و خروجی فعالیت‌های آن در محلات هدف در یک بازه زمانی کوتاه بعضاً قابل رویت است قدردانی می‌کنم.

 

 فرماندار سبزوار همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم #شهرداری سبزوار تمام تلاش خود را برای فراهم کردن فضایی سرزنده و با طراوت برای دانش‌آموزان به کار گیرد و حال و هوای شهر خصوصاً مراکز آموزشی و مدارس را عوض کند.

 

به گفته مدیران شهرداری سبزوار، شهرداری و سازمان های وابسته، برای استقبال از مهر و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها آماده هستند و از فردا طرح استقبال از مهر ۱۴۰۲ را با هدف ایمن سازی، عملیات خط کشی معابر و نصب علایم ترافیکی، پاکسازی معابر منتهی به مدارس و دانشگاه ها، نظارت بیشتر بر تردد حمل و نقل عمومی و.... را آغاز خواهند کرد.