طرح های عمرانی شهرداری سبزوار بر مدار پیشرفت و عدالت محوری

 

طرح های عمرانی مصوب شهرداری سبزوار با تلاش شبانه روزی و مضاعف نیروهای این نهاد مردمی بر مدار پیشرفت فیزیکی قابل قبول قرار گرفته است.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سبزوار، این بخشی از سخنان سرپرست شهرداری سبزوار در مراسم کلنگ زنی پروژه پارک محله در فاز دوم توحید شهر بود.

 

در این مراسم سید عباس شبیری افزود: شهرداری توانست در کمتر از دو ماه پیشرفت فیزیکی قابل قبولی از پروژه های مصوب در بودجه سال جاری را داشته باشد که روکش آسفالت معابر سطح شهر بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع با امکانات موجود از قبیل قیر رایگان، ماشین آلات شهرداری، نیروی انسانی موجود در کلیه مناطق برخوردار ، کم برخوردار و حاشیه شهر، مناسب سازی حاشیه اصلی کال عیدگاه به طول 7 کیلومتر شامل جدول گذاری و زیر سازی حاشیه کال عیدگاه به متراژ ۱۱۰۰ متر طولی و همچنین آسفالت آن که ظرف مدت یک ماه آینده به اتمام میرسد، از جمله این طرح هاست.

 

او همچنین تکمیل بزرگراه پیامبر اعظم به طول 2/2 کیلومتر و شروع جدول گذاری آن با هدف تکمیل رینگ محیطی شهر و اقدامات پدافندی اجرای فاز اول ، پیشرفت فیزیکی بوستان ورودی غربی شهر و به اتمام رساندن طراحی و مطالعات چند طرح عمرانی دیگر از جمله اقداماتی بیان کرد که توسط شهرداری سبزوار در حال انجام است . 

شبیری همچنین گفت: طرح پارک محله فاز ۲ توحیدشهر به متراژ ۱۳ هزار متر مربع با اعتبار اولیه ۵۰ میلیارد ریال بدون عملیات عمرانی به صورت امانی توسط سازمان عمران و پارک ها انجام می شود.